Kiralama Sözleşmesi

     Interbus Turizm Anonim Şirketi tarafından www.bungalovilla.com websitesi aracılığıyla yeni ürünler ve kampanyaların tanıtımı başta olmak üzere, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla bungalovilla.com ile paylaşmış olduğum veya ilerleyen dönemlerde paylaşacağım telefon ve eposta ve mobil uygulamalar aracılığıyla adresimin kullanılmasına ve işbu iletişim araçları ile şahsımla iletişime geçilmesine, bu kapsamda paylaşmış olduğum bilgilerin Interbus Turizm Anonim Şirketi tarafından saklanmasına, kullanılmasına ve ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına onay veriyorum.

bungalovilla.com KİRALAMAYA ARACILIK HİZMETİ SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar ve Amaç

Bu sözleşme;  konaklama yapılacak yeri kiralayan/kiralamak isteyen (bundan böyle 'müşteri' olarak anılacaktır) ile konaklama yapılacak yeri kiraya veren (bundan böyle 'bungalovilla.com' olarak anılacaktır) arasında başlangıç ve bitiş tarihleri önceden belirli bir süre için konaklama yapılacak yerin kiralanması amacı ile yapılmıştır. www.bungalovilla.com internet sayfasında ilan edilen konaklama yerlerinden herhangi birine internet sayfamız üzerinden, telefon yolu ile, sosyal medya platformlarımız üzerinden veya elektronik posta yolu ile rezervasyon yaptıran müşteri ve beraberindekiler aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar. Aşağıdaki şartların herhangi birine aykırı davranış, bungalovilla.com'a, rezervasyonu tek taraflı olarak iptal etme, müşterinin konaklama yapılacak yeri terk etmesini isteme ve alınan kapora ve depozito ve kira bedelini iade etmeme hakkını verir.

Rezervasyon ve Ödeme

Konaklama yapılacak yerlere, internet sayfamızda bulunan rezervasyon formları, telefon yolu, sosyal medya hesaplarımız yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir. Rezervasyon talebiniz bungalovilla.com'a ulaştığında şirket çalışanlarımız tarafınıza telefon, sms veya mail yolu ile dönüş yaparak konaklama yapılacak yerin istenilen tarihlerde rezerve edilebilmesi için ödeme bilgi ve yöntemlerini size açıklar. Konaklama yapılacak yerin kiralanması için ödemeniz gereken kapora tutarı ve banka hesap numarası tarafınıza iletildikten sonra ödeme ulaşana kadar rezervasyon işlemi tamamlanmış sayılmaz. Ödeme bilgisi gönderilen konaklama yapılacak yer için belirtilen süre içerisinde ödeme yapılmaması halinde bungalovilla.com müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve konaklama yapılacak yere başka rezervasyon alma hakkını saklı tutar. bungalovilla.com internet sayfamızda belirtilen kiralama bedelleri geceliktir ve bu fiyatlar özel günlerde, haftaiçi/haftasonu ya da mevsimlere göre değişkenlik gösterebilir.

İptal Şartları ve İade Koşulları

Rezervasyonun misafir tarafından iptali

Konaklama yapılacak yere giriş tarihinizden 30 gün önceye kadar yapılan iptallerde ön ödeme ücretiniz yanacaktır, çünkü bu ödemenin büyük bir kısmı ev sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır. Eğer konaklama yapılacak yere giriş tarihinize 30 ile 15 gün arası bir süre kala rezervasyonunuzu iptal ettirmek isterseniz kalan ödeme tutarının %50 si müşteriden tahsil edilir. Rezervasyon iptali konaklama yapılacak yere giriş tarihinden 14 gün önce gerçekleşir veya giriş yapılmaz ise kalan ödeme tutarının tamamı müşteriden tahsil edilir.

Rezervasyonun bungalovilla.com tarafından iptali

Websitemizdeki konaklama yapılacak yerlerde, ön görülemeyen durumlar olması halinde, (tesisat donanımındaki problemler, su baskını, heyelan, deprem vb. felaketler gibi) bungalovilla.com rezervasyonunuzu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Bu ve benzeri durumlarda bungalovilla.com, yapılan tüm ödemeyi misafire iade etmekle yükümlüdür. Misafirin isteğine bağlı olarak, bungalovilla.com, asgari kiralanan yerin ayarında, aynı tarihlerde müsait, alternatif yerler sunmaya çalışır. Misafir, alternatif yerlerden birini seçebileceği gibi isterse rezervasyonu tamamen iptal ederek yaptığı ödemenin tamamının iadesini alabilir.

Rezervasyon iptalleri, yazılı olarak (elektronik posta ile veya iadeli taahhütlü mektup ile) yapılabilir. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, bungalovilla.com'un tarafına yazılı olarak ulaştığı andan itibaren geçerlidir.

Bungalovilla.com bir İnterbus Turizm A.Ş. markasıdır.

Türsab Belge No : 10052

tel